KATALOG

MENÜ GERİ

01

Modelhane ve Kalıp Çıkarma

02

Nakış İşleme

03

Taş Dizayn

04

Lojistik ve Teslimat

Tümü
Tedarik
Üretim
4 Hizmet

Üretimin aşamasının başından ürünlerin teslimine kadar alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimizin karşısına çıkmakta kendimize güveniyoruz. Siz müşterilerimizin en iyi Alfalfa kalitesini hissetmesi için elimizden geleni yapmakta kararlıyız.

4 Hizmet

Tekstil konusunda dünya üzerinde bir bilinirliği olan Türkiye’nin ihracatına katkıda bulunan ürünlerimiz, yıllardır beğeni kazanan tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Günün modasını yakından takip eden yenilikçi modellerin yanı sıra, abiye giyimde de çok başarılı tasarımlara imza atan firmamız, büyük beden kadın giyim tercih eden kişilerin duygu ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaktadır. Modaya uygun, rahat ve şık tasarımlarda kaliteyi öncelik alan ürünlerimizin tamamı özenle dikilerek tüm detaylarda el işçiliği yapılmaktadır.

4 Hizmet

Türkiye’nin en seçkin büyük beden markaları için üretim yapan Alfalfa, yaşam kalitenizin artmasını sağlayacak modern stilleri yerli pazarda beğeniye sunmuştur. Yurt dışından gelen istek doğrultusunda Balkan, Arap, Asya ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaya başlayan markamız, yenilikçi tasarım çizgisini çok sayıda farklı alana ulaştırmayı hedeflemektedir. Her yaşa hitap eden büyük beden markaları sayesinde tüm dünyada fark yaratacak büyük beden ürünlerini bulmak en önemli vizyonumuz olmuştur.